Історія бібліотеки
Підрозділи
План приміщень
Контакти. Телефони
Графік роботи
Фонди
Довідковий апарат
Обслуговування
Методична діяльність
Масова робота
Видавнича діяльність
Статистика
Замовлення видань
Правила користування
Комплект документів

 м. Вінниця, 21101,
вул. Острозького, 32


http://library.vspu.edu.ua
http://vspu.edu.ua


vspu.lib@gmail.com


БІБЛІОТЕКА

БІБЛІОТЕКА

ВІННИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

ПРОСВІТНИЦЬКИЙ
БЛОК
ЕЛЕКТРОННІ
РЕСУРСИ
ІНТЕРНЕТ-
НАВІГАТОР

ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ

Одним із важливих напрямів роботи бібліотеки є створення власної видавничої продукції. Видавнича діяльність узгоджується з побажаннями керівництва університету та вимогами навчального процесу.

Силами працівників бібліотеки створюються науково-бібліографічні, інформаційні, методичні видання, бібліографічні покажчики, інформаційний листок "БібліоАс" та тематичні дайджести, які передаються у фонд бібліотеки, як у паперовому, так і в електронному варіанті.

Підготовленні видання передаються також науковим бібліотекам та бібліотекам ЗВО, з якими ми співпрацюємо та Державній науково-педагогічній бібліотеці ім. В. Сухомлинського, методичному центру бібліотек педагогічного профілю. В електронному вигляді видання представлені на сайті бібліотеки.


В 2018 році з видано науково-літературне есе «Бібліотека Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського в особах» (до 105-річного ювілею), автор Білоус В,С.; біобібліографічний покажчик «Микола Миколайович Кравець», при підготовці якого пророблено складну, тривалу науково-дослідницьку роботу, та покажчик «Скарбниця духовності: до 105-річчя бібліотеки Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського». Видання передано у фонд бібліотеки, а в електронному вигляді видання представлено на сайті бібліотеки.

Загальний список виданнь 2018 р:

За звітний період продовжено збір та упорядкування матеріалу до 7 випуску «Бібліографічного покажчика наукових праць викладачів ВДПУ імені Михайла Коцюбинського» , але, на жаль, у зв’язку із скороченням працівників інформаційно-бібліографічного відділу і складною пошуковою роботою не вдалося розпочати підготовку запланованого видання, яка також потребує чималих зусиль і затрат робочого часу.

Фахівці відділу підготували 8 рекомендаційних списків літератури:НАШІ ПАРТНЕРИ

Besucherzahler
счетчик посещений