Історія бібліотеки
Підрозділи
План приміщень
Контакти. Телефони
Графік роботи
Фонди
Довідковий апарат
Обслуговування
Методична діяльність
Масова робота
Видавнича діяльність
Статистика
Замовлення видань
Правила користування
Комплект документів

 м. Вінниця, 21101,
вул. Острозького, 32


http://library.vspu.edu.ua
http://vspu.edu.ua


vspu.lib@gmail.com


БІБЛІОТЕКА

БІБЛІОТЕКА

ВІННИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
ІМЕНІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

ПРОСВІТНИЦЬКИЙ
БЛОК
ЕЛЕКТРОННІ
РЕСУРСИ
ІНТЕРНЕТ-
НАВІГАТОР

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ БІБЛІОТЕКОЮ

Користувач абонементів має змогу:
(користувачами абонементів є власники читацьких квитків)

Сторонні користувачі бібліотеки мають змогу:
"Правила користування бібліотекою" (витяг):
"Відповідальність користувача"


4.16. За втрату або пошкодження документів з бібліотечного фонду користувачі несуть адміністративну або матеріальну відповідальність.

4.17. У разі втрати або пошкодження документів з фонду бібліотеки користувач повинен замінити їх ідентичними або рівноцінними (за визначенням бібліотекаря) документами (книги, періодичні видання, диски, дискети) або відшкодувати їх ринкову вартість. Вартість пошкоджених та втрачених видань визначається за цінами, що вказані в облікових документах бібліотеки з урахуванням подальшої індексації вартості їх фондів. При неможливості заміни користувач повинен зробити ксерокопію цього видання. Грошова компенсація встановлюється по ринкових цінах, що діють на день розрахунку.

4.18. При втраті особливо цінних для бібліотеки видань, якщо номінальна вартість втраченої (пошкодженої) літератури нижча фактичної, спосіб розрахунку та його кратність визначається бібліотекою окремо за кожне видання в залежності від його цінності, аж до десятикратної вартості видання, або за цінами, що визначені каталогами-прейскурантами на закупівлю і продаж букіністичних, антикварних, інших видань та умовами застосування цих цін.

4.19. На початку кожного календарного року користувач повинен перереєструватися при наявності літератури, яка рахується за ним та продовжити (при потребі) термін користування.

4.20. Випускники університету до отримання диплому повинні повністю розрахуватися з бібліотекою і підписати обхідний лист на всіх пунктах видачі літератури.

4.21. За затримання документів більш встановленого бібліотекою терміну користувач може бути позбавлений правом користуватися бібліотекою від 1 тижня до 1 місяця.

Витяг з правил користування ресурсами залів електронної інформації (ЗЕІ та читальною електронною залою)

1. Право користування ресурсами ЗЕІ та читальної електронної зали бібліотеки ВДПУ надається користувачам, що пройшли реєстрацію. Студенти та працівники університету обслуговуються за наявності читацького квитка. Стороннім бібліотеки потрібно мати при собі паспорт.

2. Користувач повинен:

3. Користувачеві забороняється:

"Пам`ятка користувачеві бібліотеки"

Бережіть свій читацький квиток - головний документ для користувача фондами Бережно ставтесь до літератури - вона потрібна не тільки вам Підтримуйте тишу в читальних залах та в зоні каталогів. Поважайте себе, працю спеціалістів бібліотеки та інших користувачів Повертайте книги вчасно (згідно правил користування абонементами)

НАШІ ПАРТНЕРИ

Besucherzahler
счетчик посещений