КУЛЬТУРНО-ПРОСВІТНИЦЬКИЙ
БЛОК


БІБЛІОТЕКА ВІННИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА КОЦЮБИНСЬКОГО

Віртуальні виставки Віртуальні перегляди Фото-відео галерея
Календарі Михайло Коцюбинський Історія  книги
Афористика Літературна вітальня Цікаво знатиНам дарують Виставка однієї книги З нових надходжень
(Клуб любителів книги)
Новинки медіатеки З наукового доробку викладачів

НАМ   ДАРУЮТЬ

Зображення книги відкриває її анотований бібліографічний опис


               

   
 

 Виставка   однієї   книги

9У(Він)
В48

Вінниця у спогадах : у 3 томах Том 1: ХІХ - початок ХХ ст. – Вінниця, 2013. – 720 c. : іл.

Вінниця у спогадах : у 3 томах Том 2: початок ХХ ст. – 1920 р. – Вінниця, 2017. – 936 c. : іл.


Проект "Вінниця у спогадах (XIX-середина XX ст.)" започатковано Вінницьким обласним краєзнавчим музеєм 2010 року. Виявлено понад 100 окремих споминів, присвячених нашому місту в його сучасних межах (включно з колишніми селами П'ятничани, Сабарів, Вишня, Людвиківка і Шереметка). В них відзеркалені важливі події, відомі особистості, функціонування навчальних і медичних закладів, промислових підприємств, установ, організацій, органів влади, культура і дозвілля вінничан.

Мемуаристи – люди різних національностей, соціального положення, рівня освіти, фаху, зацікавлень і поглядів. Для декого з них Вінниця – рідне місто, для інших – місце, з яким пов'язаний більший чи менший період життя.Кожен мемуарний твір супроводжується вступом і примітками. У вступі подається коротка біографія автора і відомості про спогади: загальний зміст, охоплюваний період, місце вінницьких подій, час написання, попередні публікації чи їх відсутність.
Видання ілюструють світлини, поштові листівки, літографії, плани та документи з музейних, архівних і приватних колекцій.

Зібрані матеріали хронологічно поділено на 3 томи: перший охоплює 19 - початок 20 ст., другий доведено до 1920 р., третій висвітлює 1920-1950-ті рр. До бібліотеки надійшли лише перші два томи. Видання – подарунок Обласного краєзнавчого музею.

До першого тому увійшло 34 публікації. Їх можна розділити на дві майже рівні частини. Першу становлять твори цілком присвячені Вінниці та вінничанам, другу – уривки з розлогих мемуарів, де вінницькі сторінки є лише більшим чи меншим епізодом розповіді. З мемуаристів тільки двоє приховали своє ім'я: один – за літерою "Я", другий – під псевдонімом "Омікрон".Серед авторів першого тому переважають представники шляхетського (дворянського) стану, до того ж усіх його щаблів: від верхівки (Здіслав Грохольський, Марія Собанська, Александер Єловецький, Дмитро Гейден) до найбіднішої шляхти (Йоахим Постоловський) та міщан.

Я собі українець родом. На дев'ятнадцятому році життя закінчив 1818 р. Вінницьку гімназію, в якій непересічно здібні люди обдаровували своїм світлом молодь, яка прагне вчитися; а та молодь любила їх усім серцем, як батьків, як найкращих, найближчих друзів, що її так само любили, дбаючи про її розум і серце... (зі спогадів Францішека Ковальського)

До них належать і кілька військових: Юзеф Дунін-Карвіцький, Олександр Вітмер, Антон Турчанович. Нечисленними, але яскравими постатями окреслена інтелігенція: Михайло Чалий, Марія Велізарій, Олександр Кошіць. Про події 1905 р. часто свідчать студенти та робітники, які належали до різних партійних груп.

Каждую субботу в винницком летнем саду Сафонова запускались ракеты, бураки, вращались "солнца", прыгали "шутихи, и каждую субботу можно было видеть как производится этот запуск. Ракеты подвешивались на длинной проволоке, снизу у каждой из них свешивался фетиль, а сам Сафонов ходил по этому ракетодрому и поджигал папиросой фитили... Да, было очень красиво"... (зі спогадів випускника Вінницького реального училища Брілінга Г. Г.)

Другий том висвітлює події 1917-1920 рр. Хронологічний поділ – умовний, оскільки окремі спогади розпочинаються раніше або закінчуються пізніше зазначених меж. За основним змістом матеріали 2-го тому можна розподілити на чотири основні групи:

Виняток становлять:

Особливу вартість 2-му тому додає те, що багато спогадів публікуються вперше з рукописів чи машинописів, які зберігаються у фондах Інституту рукописів Національної бібліотеки України ім. В. Вернадського, Вінницького обласного краєзнавчого музею, Державного архіву Вінницької області, бібліотеки Люблінського католицького університету, а отже вводяться до наукового обігу.

З нових надходжень (Клуб любителів книги).

Надходження 2018 р.
Акунин Б. Сокол и Ласточка : роман
/ Б. Акунин. – Москва, 2009. – 391 с.

Аннотация: Происшествия из жизни Николаса Фандорина, как и в предыдущих романах («Алтын-Толобас», «Внеклассное чтение», «Ф.М.»), переплетаются с историческим авантюрным повествованием. На сей раз очередной представитель рода фон Дорнов, живший три столетия назад, попадает в далекие корсарские моря, где ему, конечно же, предстоит совершить плавание к Острову Сокровищ...

Авторские цытаты из книги: «Расставание - не самое страшное, ибо после него остается память. Какое богатство может нажить тот, кто хорошо прожил жизнь? Некоторое количество дорогих воспоминаний. В конце все равно каждый уходит в одиночку. Но чем больше у тебя драгоценных воспоминаний, тем удачней сложилась твоя судьба. В старости ты будешь перебирать эти моменты, словно алмазы и изумруды».

«Всегда оставайся собой и никогда не сдавайся - вот главный закон жизни». «О, люди, люди! Что за безумие поселяется в ваших душах и воспаляет ваш мозг? Чего ради вы терзаете, раните, унижаете и убиваете друг друга? Разве мало того, что каждого и так подстерегает целый сонм испытаний, потрясений и бед? Воистину ваши худшие враги - вы сами».
Бут Сергій. Листи з того світу : роман
/ С. Бут. – Харків, 2018. – 304 с.

Андрій, студент-археолог, під час реставрації старовинного склепу знаходить листа невідомої жінки, яка благає врятувати її дочку. Хлопець вирішує знайти цю жінку і відкриває несподіване... Давній Львів, що оповиває містичним флером і провокує на авантюри. Юний герой, заінтригований загадкою чужої долі. Таємничі листи, ворожка, дивні кроки в порожній квартирі, ланцюг смертей і шалена пристрасть... Усе це пропонує нам у своєму дебютному романі Сергій Бут. Нас очікує страшна й захоплива казка із життя сучасного міста.
Гнатко Дарина. Мазуревичі. Історія одного роду : роман
/ Д. Гнатко. – Харків, 2018. – 336 с.

Рід Мазуревичів споконвіку був знаний своєю жорстокістю. Усупереч волі батьків юна Марфа вийшла заміж за Уласа Мазуревича, та щастя з ним не пізнала. Усі надії покладала на сина Тихона, але й він удався у своїх жорстоких предків: жадібний та безсердечний, він крокує кривавою стежиною. Він перетворив на пекло життя не тільки численних коханок, а й своєї дружини, багатої спадкоємиці Софії Льохвицької. Їхня спільна донька Ярина ненавидить батька-тирана. Вона покохала Степана, батько якого загинув від рук Тихона. Тепер понад усе Ярина хоче розірвати коло страждань та спокутувати гріхи роду Мазуревичів. Але ціна може виявитися зависокою для неї. Крізь революцію та війну, утрати і пристрасть, ненависть і любов — шлях п’яти поколінь одного роду.

Автор роману лауреат престижної літературної премії «Коронація слова».
Гуменюк Надія. Вересові меди : роман
/ Н. Гуменюк. – Харків, 2016. – 320 с.

«Вересові меди» – це доля української талановитої людини на тлі історії ХХ століття. Миколу Певного розстріляли, Ніну відправили в Сибір. Їхній театр після приходу радянської влади розформували і заборонили. Ніна вже не поверталася. Майже до 80 років прожила в маленькому селищі Перегрьобноє, працювала на рибзаводі.

З читацьких відгуків: «Я її не прочитала, я її прожила. Обожнюю такі книги, які настільки беруть за душу, що якийсь час, навіть, не хочеться починати іншу. Обов'язково колись ще раз її перечитаю. Не дарма "Вересові меди" в 2015 році стали переможцем "Коронації слова". Та й взагалі українська література про життя простих людей в часи Другої Світової Війни - моя улюблена тема в книгах. Люблю чомусь такі книги»...Доляк Наталка. Шикарне життя у Вупперталі : роман-детектив / Н. Доляк. – Київ, 2017. – 386 с.

Молода українка Зоя їде до Німеччини по програмі о-пер (працевлаштування студентів в європейських сім’ях на термін до року). Родина, яка прийняла дівчину, — аристократи з міста Вупперталь. Для Зої таке шикарне життя — це щось не з реальності, а з фільмів. Оселя, де вона тепер житиме, нагадує невеличкий палац. Але… Не все так ідеально і просто… За першим несподіваним і нерозгаданим убивством хазяйки дому тягнеться ціла вервечка загадкових і незрозумілих душогубств. Над самою Зоєю та її вихованцем Куртом також нависає убивча небезпека, але все обертається врешті-решт на добре. І всю кримінальну інтригу розкриває не доблесна вуппертальська поліція, а проста студентка з України Зоя Кирпач.

Іронічна подача тексту робить його доволі легким, не зважаючи на те, що кілька людей стали жертвами безжалісного маніяка. Для широкого кола читачів.Коэльо Пауло. Подобно реке ...
/ П. Коэльо. – Харьков ; Белгород, 2012. – 272 с.

Пауло Коэльо в своих притчах раскрывает читателю глубокие аспекты нашей повседневной жизни, и учит нас обращать внимание даже на мелочи, которые, на первый взгляд, кажутся не важными. "Наблюдайте за течением своей жизни с такой же безмятежностью, как если бы вы наблюдали за течением реки". "Жизнь подобна длительной велогонке, на финише которой - Личная легенда, то, что, является нашим подлинным призванием на этой земле.

После старта мы держимся все вместе, связанные узами товарищества и общим энтузиазмом. Но по мере того как гонка набирает скорость, первоначальная радость уступает место тяжелым переживаниям, усталости... Мы замечаем, что некоторые из наших товарищей больше не прислушиваются к своему сердцу: они продолжают нажимать на педали, но только потому, что не могут остановиться посреди пути. Они сбиваются поближе к машине поддержки, - которая иначе называется Рутиной…

Мы отрываемся от них, и теперь нам предстоит бороться с одиночеством, предугадывать опасные повороты... В определенный момент, после очередного падения, не надеясь получить от кого-нибудь помощь, мы начинаем задаваться вопросом, стоит ли наша цель таких жертв. Да, стоит; только не надо отступать. Наша душа способна преодолевать такие препятствия, если ей помогают Четыре Невидимые Силы: любовь, смерть, власть и время". (Пауло Коэльо)Лис Володимир. Століття Якова : роман
/ В. Лис. – Харків, 2016. – 240 с.

Роман — своєрідний епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п’ять держав: Російську імперію, УНР, Польщу, гітлерівську Німеччину, сталінський СССР. Доживши до держави Україна, він опинився перед лицем і родинної, і національної драми, яка була запрограмована катастрофами XX століття.
У житті старого Якова Меха на короткий час, мов той метелик, з’являється дівча-приблуда. Вона питає, чи любив він колись, — і виринає десь із глибини пам`яті його кохання, і біль втрати, і круговерть війн та режимів, і радощі та горе в родині, і гріхи й каяття…

З читацьких відгуків:

«Книга просто чудова. Компліменти на адресу автора з боку таких «метрів», як Забужко, Курков, та інші не були марними. Написано легко, життєво і цікаво. Давно не отримувала такого задоволення від книги українського автора».

«Супер книга!!! стоя аплодирую автору. Смотрела экранизацию... ну что сказать... слабенько... актеры красивые и все.... а книга завораживает, читала вся семья, друзья, в Казахстане... тоже читают... спасибо автору...».Малярчук Таня. Біографія випадкового чуда : роман
/ Т. Малярчук. – Харків, 2012. – 224 с.

«Біографія випадкового чуда» — роман, що написала українська письменниця Таня Малярчук та вперше опублікувався у видавництві "Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля» 2012 року.

Лєна з дитинства була особливою: без царя в голові, навіть Бог у неї був позичений. Якось Лєна облишила молитися — і нічого, грім не побив, і кульова блискавка, що колись спалила її улюблену виховательку, оминула. Але втратити віру в чудо їй не дала диво-жінка, яка нагодилася рятувати її земляків, поки сама, уже доросла, Лєна тренувалася на бездомних собаках.
Чим обернеться власна спроба героїні допомогти ближньому — польотом над гніздом зозулі чи вознесінням?Портер Елеанор. Полліанна дорослішає
/ Е. Портер. – Тернопіль, 2016. – 368 с.

Роман американської письменниці Елеонор Портер, уперше надрукований у 1913 році, відомий в усьому світі. За мотивами твору зняті телесеріали і фільми. Секрет популярності роману полягає у принадливості образу Полліанни — сонячної дівчинки, «дівчинки-радості». Це захоплива розповідь про дванадцятирічне чарівне створіння, з появою якого змінилося життя в провінційному містечку.

Цей твір є продовженням роману "Полліанна". Ви дізнаєтеся, як склалася подальша доля сонячної дівчинки. Ви знову зустрінетесь з уже відомими вам персонажами в нових життєвих ситуаціях. Познайомитеся і з новими героями - усіма тими, кого Полліанна навчила грі в радість. Ця книжка, безперечно, змінила на краще й життя багатьох читачів. Для молодшого і середнього шкільного віку. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.Роздобудько Ірен. Подвійна гра в чотири руки : роман
/ І. Роздобудько. – Харків, 2016. – 170 с.

Юна Марія Гурчик обожнює дві речі: детективи доктора Шерла та розслідування загадкових злочинів. Ось і цього разу норовлива генеральська дочка не може відмовитись від нової справи! Убито талановитого інженера, а з його дому викрадено креслення нової моделі аероплана. Ниточка розслідування приводить Мусю до пароплава «Цариця Дніпра». Десь на його палубі серед респектабельних пасажирів зачаївся вбивця… Не вагаючись, відчайдушна дівчина вирушає у смертельно небезпечний круїз. Під підозрою всі! Та не всі виживуть…

З читацьких відгуків. Легка і хороша книга. Ніби, подивилася гарне кіно. Герої живі й позитивні. Мила романтична й інтригуюча кримінальна історія, доречні дотепні жарти. Сюжет роману не надто оригінальний, навіть передбачуваний (я вичислила злочинця досить швидко, що зовсім не характерно для мене), але читати було приємно: витримано стилістично, пізнавально, кінематографічно, я би сказала!Талан Світлана. Спокута : роман
/ С. Талан. – Харків, 2017. – 304 с.

Світлана Талан — українська письменниця. Пише романи в жанрі «реальних історій», які їй підказує життя. Усі її твори на гостросоціальну тематику. Незмінним лишається єдине: головна героїня її книжок — жінка-українка, вольова, зворушлива, ніжна, чуттєва, яка іноді помиляється, але її завжди веде за собою любов: до чоловіка, до дітей, до батьківщини.

Що робити, коли життєва стежина веде нас до труднощів та незгод? Як їх долати? Як витримати баланс і пережити негаразди? Ця книга — про найдорожчих, про найрідніших, про найближчих — сім’ю. Вчинки наших батьків і дідів мають безпосередній вплив на наше сьогоднішнє життя. Часто діти несуть хрест заміть своїх батьків і, опиняючись у скрутних ситуаціях, змушені спокутувати гріхи рідних. Книга про сімейні зв’язки, складні взаємини, переплетіння доль, надію на краще майбутнє і силу любові.Фіалко Ніна Іванівна. Зламані жоржини : роман
/ Н. Фіалко. – Тернопіль, 2016. – 304.

Ніна Іванівна Фіалко уродженка села Косенівка Уманського району Черкаської області. Автор жіночих гостросюжетних романів "Небезпечна межа", "Родинні гріхи", "Повертайтесь, журавлі, додому".

Роман “Зламані жоржини” оповідає непросту долю вчительки Галини Павлівни Ковальчук. Карколомний сюжет, несподівані повороти долі головної героїні, заплутані життєві ситуації – саме це вирізняє даний твір з-поміж інших жіночих романів. Для широкого загалу читачів.


Медіатека бібліотеки. З надходжень 2017 р. 1. 8У1.3
  В48
  Винниченківський меридіан [Відеозапис] [Електронний ресурс] : худ. фільм.
  – Електрон текст та граф. дан. – Кіровоград, 2014. – Ел. опт. диск (DVD-ROM). – (Сти і лет). – (Сти в лос)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 2. 9(М)03(07)
  Г51
  Гісем Олександр Володимирович. Всесвітня історія. Історія України (інтегрований курс). 6 клас [Електронний ресурс] : розробки уроків
  / О. В. Гісем, О. О. Мартинюк. – Електрон. текстовІ та графІчнІ дані. – Харків : Ранок, 2015. – Ел. опт. диск (CD-ROM). – (Сучасний майстер-клас ). – (Нова програма)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 3. 9У(Він)
  П68
  Громадська газета Вінниччини "Правди сила". Правди сила : цикл передач [Електронний ресурс]
  . – Відео в форматі .MP4. – Вінниця : медіа-центр "Власно", 2017
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 4. 7А(07)(075.3)
  К20
  Каплінський Василь Васильович. Основи виховної діяльності вчителя фізичної культури [Електронний ресурс] : навч. посіб. : ситуаційні задачі
  / В. В. Каплінський, І. О. Асаулюк. – Електрон. відео. дані в форматах: .avi, .mp4, .wmv. – Вінниця : Едельвейс і К, 2014. – 291 с.
  Примірники: всього:2 - ЗЕІ(2)
  На дису - 49 відеофрагментів (педагогічних ситуацій) до розділів книги "Основи виховної діяльності вчителя фізичної культури".

 5. К66
  Коріненко П. С. Трансформація земельних відносин в українському селі (IX - початок XXI ст.). Порівняльний аналіз [Електронний ресурс] : монографія
  / П. С. Коріненко. – Електрон текст та граф. дан. – тернопіль, 2015. – Ел. опт. диск (CD-ROM)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 6. 51(070.2)
  К96
  Кушнір Л. Д. Математика. 6 клас [Електронний ресурс] : розробки уроків : електронні демонстраційні матеріали
  / Л. Д. Кушнір. – Електрон текст та граф. дан. – Київ : Ранок, 2014. – (Сучасний майстер-клас). – (Нова програма. Основна школа)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 7. 33У5(075.3)
  П78
  Моделі бюджетного прогнозування для областей і міст України
  . – Київ, 2014. – Ел. опт. диск (CD-ROM) : іл.
  Примірники: всього:1 - (1)
 8. 31(075.3)
  П78
  Моделі демографічного прогнозування для областей і міст України
  . – Київ, 2013. – 119 с. – Ел. опт. диск (CD-ROM) : іл.
  Примірники: всього:1 - (1)
  Демографічний прогноз до 2030 року для міста Дрогобича і Дніпропетровської області.
 9. 33М5
  С47
  Слава C. Інституційне забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку територій: зарубіжний та український досвід : додатки
  / С. Слава, П. Сегварі, Р. Моркунайте. – Київ, 2008/ – Ел. опт. диск (CD-ROM). – (Канада-Україна проект "Регіональне врядування та розвиток")
  Примірники: всього:1 - (1)
 10. 378(075.3)
  С82
  Стороженко О. М. Правові основи діяльності вищих навчальних закладів [Електронний ресурс] : навчальний посібник
  / О. М. Стороженко, О. Б. Німко. – Електрон. текст в форматі .doc. – Київ : Видавничий дім "Плеяди", 2010. – Ел. опт. диск (CD-ROM)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 11. 371(075.3)
  С82
  Стороженко О. М. Правові основи управління освітньою діяльністю [Електронний ресурс] : навчальний посібник для учасників проекту "Правова компетентність освітян - запорука верховенства права в освіті" Освітньої програми "Правова освіта"
  / О. М. Стороженко, О. Б. Німко. – Електрон. текст в форматі .doc. – Київ : Видавничий дім "Плеяди", 2010. – Ел. опт. диск (CD-ROM)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 12. 6Ф7(075.3)
  Т82
  Тулашвілі Юрій. Інформатика та комп'ютерна техніка : Навчання інвалідів по зору роботі на персональному комп'ютері : навч. посібник для студ. ВНЗ
  / Ю. Тулашвілі ; МОН України. – Луцьк, 2012 Ел. опт. диск (CD-ROM)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 13. 02
  Б59
  Урпавління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації. Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва. Громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини». Бібліотека в умовах сучасності і конструювання майбутнього [Електронний ресурс] : науково-практична конференція : до 110-ї річниці заснування ВОУНБ ім. К. А. Тімірязєва
  . – Електрон. текст. та граф. дані в форматах .doc та .pdf : бібліотека матеріалів на базі АБІС ІРБІС. – Вінниця, 2017
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
 14. 8И(07)
  Ч-75
  Усі уроки світової літератури. 7 кл. [Електронний ресурс]
  / уклад. О. В. Чорна. – Електрон. текстові дані, іл. (10Мб). – Х. : Основа, 2015. – Ел. опт. диск (CD-ROM). – (Усі уроки)
  Примірники: всього:1 - ЗЕІ(1)
  Цей CD-ROM є невід’ємною складовою посібника Чорна О. В. «Усі уроки світової літератури. 7 клас». Посібник містить твори з курсу світової літератури для 7-го класу шкіл з українською мовою навчання (українською, російською, англійською та німецькою мовами) згідно з оновленою 2015 року програмою Міносвіти України. Уміщені тут тексти зручні у використанні: їх можна відкрити у форматі .pdf на комп’ютері; роздрукувати; вивести на екран мультимедійної дошки будь-яку цитату; копіювати уривки, зважаючи на нагальну необхідність, тощо. Для вчителів світової літератури загальноосвітніх навчальних закладів і студентів відповідного фаху педагогічних навчальних закладів
 15. 781
  I67
  Школа счастья : песни Нины Ободянской [Электронный ресурс]
  . – аудіо CD диск. Тескт в форматі .pdf ; зображ. в форматі .jpg. – Винница, 2016. – Ел. опт. диск (CD-ROM). – По благословению настоятеля Крестовоздвиженского храма протоиерея Николая Давидовского. – Диск содержит '+' и '-' фонограммы песен в формате audio cd (прослушивать при помощи программы ) Windows Media Player, а также папки с текстами и нотами песен
  Примірники: всього:2 - ЗЕІ(2)


Повний список мультимедійних надходжень 2017-2018 рр.

Мультимедійні видання (інформаційний список)
З наукового доробку викладачів університету.
Книжкові видання 2017 рр. видання.

 1. 78У
  З-13
  Завальнюк А. Ф. Микола Леонтович : повне зібрання хорової та педагогічної спадщини
  / А. Ф. Завальнюк. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 688 с. : іл. ; ноти.
  Примірники: всього:1 - ЧЗ МУЗ. МИСТ.(1)

 2. І-19
  Іваницька Н. Л. Повнозначне слово української мови в сучасних категорійних вимірах : монографія
  / Н. Л. Іваницька. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 266 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 3. 002(075.3)
  К17
  Каленич Володимир Миколайович. Основи журналістики : навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 061 Журналістика
  / В. М. Каленич. – Вінниця : ФОП Корзун Д. Ю., 2017. – 64 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 4. 78(075.3)
  К56
  Коваль Т. В. Народнопісенний водограй: методика опрацювання музичного фольклору в початковій школі : навчально-методичний посібник
  / Т. В. Коваль. – Вінниця : ФОП Кордун Д. Ю., 2017. – 112 с.
  Примірники: всього:1 - ЧЗ МУЗ. МИСТ.(1)
 5. 4У(075.3)
  К59
  Козак Інна Іванівна. Методика навчання грамоти: історія й сучасність : навчально-методичний посібник
  / І. І. Козак ; відп. за вип. І. М. Лапшина. – Вінниця : Документ Принт, 2017. – 136 с.
  Примірники: всього:2 - ЗБЕРІГАННЯ(1), НАВЧ. ВІДДІЛ(1)
 6. 902.7(07)
  К71
  Косаківський Віктор Афанасієвич. Методичні матеріали до курсу "Етнографія України" : галузь знань 0203 Гуманітарні науки напрям підготовки 6.020302 Історія
  / В. А. Косаківський ; Вінницький держ. пед. ун-т ім. М. Коцюбинського. – Вид. 9-те, зі змін. та доп. – Вінниця, 2017. – 152 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 7. 781(075.3)
  К78
  Кравцова Н. Є. Методика розучування пісенного репертуару на уроках музичного мистецтва : навчально-методичний посібник
  / Н. Є. Кравцова, Ж. В. Штепа. – Вінниця : Рогальська І. О., 2017. – 206 с. ; ноти
  Примірники: всього:1 - ЧЗ МУЗ. МИСТ.(1)
 8. У6
  К84
  Крупка В. П. Прозорі : поезія
  / В. П. Крупка. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 104 с.
  Примірники: всього:2 - (1), ЧЗ ЗАГАЛЬНА(1)
 9. 59(083)
  М33
  Матвійчук Олександр Анатолійович. Птахи Вінниччини : [визначник]
  / О. А. Матвійчук, А. Б. Пірхал, А. В. Відуецький. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 327 с. : фото. кол.
  Примірники: всього:5 - НАУК. АБОНЕМЕНТ.(3), ЧЗ ЗАГАЛЬНА(1), ЗБЕРІГАННЯ(1)
 10. 781(075.3)
  Н56
  Нестерович Богдан Іванович. Інструментальна підготовка студента - баяніста (контекст формування виконавсько - педагогічних навичок майбутнього вчителя музичного мистецтва) : навчально-методичний посібник
  / Б. І. Нестерович. – Вінниця : ФОП Рогальська І. О., 2017. – 312 с.
  Примірники: всього:1 - ЧЗ МУЗ. МИСТ.(1)
 11. 808.5(075.3)
  П80
  Прокопчук Л. В. Риторика. Модульний курс : навчальний посібник
  / Л. В. Прокопчук. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 204 с
  Примірники: всього:4 - НАВЧ. ВІДДІЛ(3), ЗБЕРІГАННЯ(1)
 12. 53
  С36
  Сільвейстр Анатолій Миколайович. Навчання фізики майбутніх учителів хімії і біології у педагогічних університетах : монографія
  / А. М. Сільвейстр. – Київ ; Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 372 с.
  Примірники: всього:2 - ЗБЕРІГАННЯ(1), НАУК. АБОНЕМЕНТ.(1)
 13. 371.011
  С81
  Столяренко Олена Вікторівна. Виховання у школярів ціннісного ставлення до людини: теоретичний та методичний аспекти : монографія. Книга 1. Людський вимір: історія, минуле і сучасність
  / О. В.Столяренко. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 560 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 14. 371.9(07)
  Х45
  Хіля А. В. "Натхненниця" подорож у світ культури та традицій: Виховання ціннісного ставлення до світової та національної культури, традицій власного народу та родини у осіб з порушеннями психофізичного розвитку засобами арт-терапії : посібник. Частина 3
  / А. В.Хіля. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 40 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 15. 371.9(07)
  Х45
  Хіля А. В. Арт-терапія у системі засобів виховання ціннісного ставлення до життя у дітей та молоді з функціональними обмеженнями : методичні матеріали. Частина 1
  / А. В. Хіля. – Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 252 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 16. 15
  Ш84
  Шпортун О. М. Гумор у нормі та патології: феноменологія, діагностика, корекція : монографія
  / О. М. Шпортун. – Київ ; Вінниця : Нілан-ЛТД, 2017. – 426 с.
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)
 17. 15(075.3)
  Ш91
  Штифурак В. С. Основи загальної психології : навчально-методичний посібник
  / В. С. Штифурак, В. М. Педоренко. – Вінниця, 2017. – 208 с
  Примірники: всього:1 - ЗБЕРІГАННЯ(1)

З наукового доробку викладачів університету.
Статті з періодичних видань 2018 р. видання.

 1. Баюрко Н. В. Активізація потреби студентів в оволодінні методиками розвитку екологічної компетентності школярів / Н. В. Баюрко // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20) . – С. 41-43
 2. Вальчук-Окуша, О. М. Екологічна ситуація в басейні річки Вишенька / О. М. Вальчук-Окуша О. Л. Бабчинський // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 16-18
 3. Вальчук-Окуша О. М. Кліматичні особливості Могилів-Подільського району / О. М. Вальчук-Окуша // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 10-11
 4. Гудзевич А. В. Вінниччина на тлі зовнішньоекономічних взаємин / А. В. Гудзевич // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 3-6
 5. Гудзевич А. В. Пізнання природних особливостей материків південної півкулі / А. В. Гудзевич, О. М. Гусак // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 7-10
 6. Гудзевич Л. С. Порівняльна характеристика впливу передекзаменаційного стресу на школярів та студентів / Л. С. Гудзевич // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 51-52
 7. Дабіжук Т. М. Порівняльна характеристика природного та синтетичного таніну / Т. М. Дабіжук // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 66-68
 8. Канський В. С. Етапи становлення та розвитку віртуальних динамічних моделей навколишнього середовища / В. С. Канський, В. О. Олексієнко // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 6-7
 9. Князюк О. В. Вплив строків сівби на норми висіву насіння на польову схожість та збереженість рослин ячменю ярого / О. В. Князюк // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 37-38
 10. Лапшина Ірина. Досліджуємо звуки мови - і висновки робить готові! : нові підходи до вивчення фонетики у 2-му класі / Ірина Лапшина // Учитель початкової школи. – 2018. – № 1. – С. 13-15.
 11. Левчук Н. В. Підготовка майбутнього вчителя природничих дисциплін до екологічної освіти школярів / Н. В. Левчук // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20) . – С. 54-56
 12. Секрети підготовки школярів до Всеукраїнських та Міжнародних математичних олімпіад. Теорія чисел : навчально-методичний посібник / авт. кол.: В. А. Ясінський, В. М. Лейфура І. М. Мітельман. – Вінниця, 2018
 13. Сиротюк В. Д. Теоретико-методичні засади засвоєння учнями природничо-наукових знань як необхідна умова навчання фізики майбутніх учителів хімії і біології : монографія / В. Д. Сиротюк, А. М. Сільвейстр, М. О. Моклюк. – Київ, 2018
 14. Сільвейстр Анатолій. Основні етапи розвитку космонавтики / Анатолій Сільвейстр // Фізика та астрономія в рідній школі. – 2018. – № 2. – С. 42-48
 15. Слободянюк Ірина. Використання хмарних технологій під час навчання фізики / Ірина Слободянюк, Наталія Мисліцька, Володимир Заболотний // Фізика та астрономія в рідній школі. – 2018. – № 2. – С. 33-39
 16. Технології творчого розвитку молодших школярів на уроках галузі "Мови та літератури" : посібник / уклад.: І. М. Лапшина, Н. Ю. Родюк. – Вінниця, 2018
 17. Ходаніцька О. О. Застосування регуляторів росту з метою підвищення стійкості рослин льону до вилягання / О. О. Ходаніцька // Актуальні питання географічних, біологічних та хімічних наук. Основні наукові проблеми та перспективи дослідження : збірник наукових праць / відп. ред. А. В. Гудзевич. – Вінниця, 2018. – Вип. 15 (20). – С. 45-47Детальні списки надходжень

Електроні ресурси (інформаційні списки
на основі баз даних електронного каталогу)

Електронні тексти праць викладачів


НАШІ ПАРТНЕРИBesucherzahler
счетчик посещений